Bubenická dílna 13. listopadu 2022 (neděle) v Novém Boru

Termín: 13. listopad 2022 (neděle) | Místo: DDM Smetanka, Smetanova 387, Nový Bor

Čas: 10:00 – 13:00 hod. a 14:30 – 16:30 hod.

Cena: 700,- Kč | Lektor: Petr Dytrich | Obtížnost: Začátečníci a mírně pokročilí

Venku začíná být sychravo a deštivo. Je na čase najít si nějakou příjemnou činnost v teple pod střechou. A v milé společnosti. Mám tu pro vás jednu, u které si ruce zahřejí i ty největší zimomřivky. :-) Rád bych vás pozval na svou další bubenickou dílnu. Opět na nás čeká hra na djembe i na africké basové bubny. Naladíme se krátkým body percussion (hra na tělo). Zopakujeme základní údery pro nově příchozí i jako procvičení a zlepšení pro ty, kteří jsou již zkušenější. Secvičíme společně jednu africkou skladbu, kterou jako obvykle zvolím na poslední chvíli dle přihlášených, aby byla pro vás nová. :-) Pokud nemáte vlastní djembe, rád zapůjčím ze svých zásob (jsou i na prodej). Dílna opět proběhne v milém prostředí DDM Smetanka v Novém Boru. Nutné přihlášení předem! Hlásit se můžete u mě, viz. Kontakt. Cena zahrnuje 5 hodin výuky a případné zapůjčení bubnu.

Bubenická dílna 9. října 2022 (neděle) v Novém Boru

Termín: 9. říjen 2022 (neděle) | Místo: DDM Smetanka, Smetanova 387, Nový Bor

Čas: 10:00 – 13:00 hod. a 14:30 – 16:30 hod.

Cena: 700,- Kč | Lektor: Petr Dytrich | Obtížnost: Začátečníci a mírně pokročilí

Hurá, jdeme bubnovat! :-) Rád bych vás pozval na svou další bubenickou dílnu. Opět na nás čeká hra na djembe i na africké basové bubny. Naladíme se krátkým body percussion (hra na tělo). Zopakujeme základní údery pro nově příchozí i jako procvičení a zlepšení pro ty, kteří jsou již zkušenější. Secvičíme společně jednu africkou skladbu, kterou jako obvykle zvolím na poslední chvíli dle přihlášených, aby byla pro vás nová. :-) Pokud nemáte vlastní djembe, rád zapůjčím ze svých zásob (jsou i na prodej). Dílna opět proběhne v milém prostředí DDM Smetanka v Novém Boru. Nutné přihlášení předem! Hlásit se můžete u mě, viz. Kontakt. Cena zahrnuje 5 hodin výuky a případné zapůjčení bubnu.

Bubenická dílna 10.6.-11.6.2022 ve Cvikově (Baraban)

Termín: pátek a sobota 10.6.-11.6.2022 |  Místo: Loutková scéna Klubíčko, Komenského ulice 99

https://mapy.cz/s/2FT7C

Čas: pátek 16:00-19:00, sobota 09:00-12:00

Cena: 800 Kč | Lektor: Petr Dytrich | Obtížnost: Začátečníci a mírně pokročilí

Během etnofestivalu Baraban ve Cvikově opět proběhne dvoudenní bubenická dílna tradičních afrických rytmů, celkem 6 hodin výuky. Budeme se učit hrát na djembe i na africké basové bubny, zopakujeme si či se nově naučíme základní údery a nacvičíme jednu dvě krátké aranže – doprovody, break, basové linky, trochu sólování. Na závěr dílny v sobotu večer (asi 19:25) předvedeme na zahradě kulturního domu, co jsme se naučili. Toto je však dobrovolné, nikdo k závěrečnému vystoupení nebude nucen :-) . Pokud nemáte vlastní djembe, mohu zapůjčit ze svých zásob (jsou i na prodej). Nutné přihlášení předem! Hlásit se můžete u mě, viz. Kontakt.

Bubenická dílna 8. května 2022 (neděle) v Novém Boru

Termín: 8. květen 2022 (neděle) | Místo: DDM Smetanka, Smetanova 387, Nový Bor

Čas: 10:00 – 13:00 hod. a 14:30 – 16:30 hod.

Cena: 700,- Kč | Lektor: Petr Dytrich | Obtížnost: Začátečníci a mírně pokročilí

Už je to tu! Prostor a termín domluven a další poptávaná akcička je na cestě k vám. :-) Rád bych vás pozval na svou další bubenickou dílnu. Opět na nás čeká hra na djembe i na africké basové bubny. Naladíme se krátkým body percussion (hra na tělo). Zopakujeme základní údery pro nově příchozí i jako procvičení a zlepšení pro ty, kteří jsou již zkušenější. Secvičíme společně jednu africkou skladbu, kterou jako obvykle zvolím na poslední chvíli dle přihlášených, aby byla pro vás nová. :-) Pokud nemáte vlastní djembe, rád zapůjčím ze svých zásob (jsou i na prodej). Dílna opět proběhne v milém prostředí DDM Smetanka v Novém Boru. Nutné přihlášení předem! Hlásit se můžete u mě, viz. Kontakt. Cena zahrnuje 5 hodin výuky a případné zapůjčení bubnu.

Bubenická dílna 20. února 2022 (neděle) v Novém Boru

Termín: 20. únor 2022 (neděle) | Místo: DDM Smetanka, Smetanova 387, Nový Bor

Čas: 10:00 – 13:00 hod. a 14:30 – 16:30 hod.

Cena: 700,- Kč | Lektor: Petr Dytrich | Obtížnost: Začátečníci a mírně pokročilí

Po několikaměsíčních odkladech a posunech termínů z rozumu nazrál čas opět sejít se, vidět se a zabubnovat si spolu. :-) Rád bych vás pozval na svou další bubenickou dílnu. Opět na nás čeká hra na djembe i na africké basové bubny. Naladíme se krátkým body percussion (hra na tělo). Zopakujeme základní údery pro nově příchozí i jako procvičení a zlepšení pro ty, kteří jsou již zkušenější. Secvičíme společně jednu africkou skladbu. Pokud nemáte vlastní djembe, rád zapůjčím ze svých zásob (jsou i na prodej). Dílna opět proběhne v milém prostředí DDM Smetanka. Nutné přihlášení předem! Hlásit se můžete u mě, viz. Kontakt. Cena zahrnuje 5 hodin výuky a případné zapůjčení bubnu.

Bubenická dílna 6. října 2021 v Kunraticích u Cvikova

Termín: 6. října 2021 (sobota) | Místo: OÚ, sál 1. patro, Kunratice u Cvikova 145

Čas: 10:00 – 13:00 hod. a 14:30 – 16:30 hod.

Cena: 700,- Kč | Lektor: Petr Dytrich | Obtížnost: Začátečníci a mírně pokročilí

Hola, hola! Domorodé africké rytmy poprvé rozezní malebnou vísku Kunratice u Cvikova! Na hudební dílnu jsou zváni všichni milovníci africké kultury a bubnování i ti, kteří mají jen chuť zkusit něco nového. Není potřeba žádná předchozí zkušenost ani vlastní buben. Stačí vám pouze dobrá nálada a chuť objevovat. Čeká nás hra na djembe i na africké basové bubny. Naladíme se krátkým body percussion (hra na tělo). Zopakujeme základní údery pro nově příchozí i jako procvičení a zlepšení pro ty, kteří jsou již zkušenější. Společně secvičíme jednu africkou skladbu. Pokud nemáte vlastní djembe, rád zapůjčím ze svých zásob (jsou i na prodej). Nutné přihlášení předem! Hlásit se můžete u mě, viz. Kontakt. Cena zahrnuje 5 hodin výuky a případné zapůjčení bubnu.

Bubenická dílna 12. září 2021 (neděle) v Novém Boru

Termín: 12. září 2021 (neděle) | Místo: DDM Smetanka, Smetanova 387, Nový Bor

Čas: sobota 10:00 – 13:00 hod. a 14:30 – 16:30 hod.

Cena: 700,- Kč | Lektor: Petr Dytrich | Obtížnost: Začátečníci a mírně pokročilí

Po více než roce se opět můžeme potkat na bubenické akcičce ve Smetance! Mnozí z vás už nedočkavě píší a volají od června, tak s radostí hlásím, že je to tu! :-) Protáhněte prsty, oprašte kůže, vymeťte pavučiny z korpusů. A hlavně neváhejte, protože termín pro vaše rozhodování je přímo šibeniční. :-) )

Rád bych vás pozval na svou další bubenickou dílnu. Opět na nás čeká hra na djembe i na africké basové bubny. Naladíme se krátkým body percussion (hra na tělo). Zopakujeme základní údery pro nově příchozí i jako procvičení a zlepšení pro ty, kteří jsou již zkušenější. Secvičíme společně jednu africkou skladbu. Pokud nemáte vlastní djembe, rád zapůjčím ze svých zásob (jsou i na prodej). Dílna opět proběhne v milém prostředí DDM Smetanka. Nutné přihlášení předem! Hlásit se můžete u mě, viz. Kontakt. Cena zahrnuje 5 hodin výuky a případné zapůjčení bubnu.

Bubenická dílna 12.-13.6.2020 ve Cvikově

Termín: pátek a sobota 12.-13.6.2020 |  Místo: sál starého kulturního domu, Nerudova 496, Cvikov (POZOR! ZMĚNA!)

http://mapy.cz/s/itCK

Čas: pátek 17:30-20:30, sobota 11:00-13:00

Cena: 500 Kč | Lektor: Petr Dytrich | Obtížnost: Začátečníci a mírně pokročilí

Během etnofestivalu Baraban ve Cvikově proběhne dvoudenní bubenická dílna tradičních afrických rytmů, celkem 5 hodin výuky. Budeme se učit hrát na djembe i na africké basové bubny, zopakujeme si či nově naučíme základní údery a nacvičíme krátkou aranž – doprovody, break, basové linky. Na závěr dílny v sobotu večer předvedeme na zahradě kulturního domu, co jsme se naučili. Toto je však dobrovolné, nikdo k závěrečnému vystoupení nebude nucen :-) . Pokud nemáte vlastní djembe, mohu zapůjčit ze svých zásob (jsou i na prodej). Nutné přihlášení předem! Počet omezen na 14 účastníků! Hlásit se můžete u mě, viz. Kontakt.